Київ – місто квестів

Київ - місто квестів

Квести  – галузь індустрії розваг, що розвивається найшвидше. Перші квести з’явились лише біля 10 років тому і стрімко завоювали популярність у всьому світі.

Україна, і Київ зокрема, не пасуть задніх серед найбільш передових в цьому плані міст світу. Квест-кімнат в Києві вже сотні. В наявності абсолютно всі жанри: ескейп-рум, реаліті, антуражні, страшні і нестрашні, пригодницькі, кримінальні, детективні, фантастичні, історичні, військові і навіть еротичні. Є містичні  і є спортивні.  Для маленької і для великої компанії. Рольові, з акторами і без. Є комедійні, є квести-трилери. За фільмами і за літературними творами.

Вже навіть діти від 6 років можуть відвідати квести, в тому числі з батьками – сімейні. Або, як правило – з 10 років – без батьків, але зате можна піти великою групою. Наприклад, провести дитячий день народження або класний культпохід.

Є квести в приміщенні, є в парку, на вулицях міста. Багато їх знаходяться в ТРЦ та на  інших торгівельно-розважальних площадках, а також в парках, в зонах масового відпочинку.

Якщо подивитись по районах Києва, то найбільша концентрація квестів, звісно ж, в центрі: Печерський та Шевченківський райони – тут квести на кожному кроці: поблизу Майдана Незалежності, м.Театральна і Університет їх найбільша кількість. Не відстає і Поділ: в зручному хвилинному доступі від станцій метро Контрактова Площа і Тараса Шевченка  знаходяться квести ЕнігмаРум.

Київ - місто квестів

Оболонь, Лівий берег Києва – теж не лишились не охопленими. Ви знайдете будь-який квест і тут. Дарниця, Позняки – в цих районах особливо багато квест-просторів для дітей, що зрозуміло: для дитячих квестів розташування поблизу помешкань важливе – це зручно і дітям, і батькам.

В теплу пору року дитячі, спортивні квести масово переміщаються в паркові зони (зокрема, парк Муромець), на свіже повітря.

Хорор квести найбільш сконцентровані в центрі міста і на Подолі. Що цілком логічно: це ігри для дорослих. Атмосфера історичного центру і старого загадкового Подолу з його сто-і двохсотрічними будівлями набагато більше додає відповідного настрою, аніж галасливі торівельно-розважальні центри з ресторанами, магазинами і купою відвідувачів з дітьми.

Будь-який київський квест легко забронювати в інтернеті, обравши зручний час і вказавши кількість гравців. Ціни на квести Києва цілком доступні і демократичні, розбіг цін незначний. Тож влаштувати собі захопиву пригоду може кожен, хто забажає.