Квест-перформанс

HomePage

Еволюція індустрії квестів рухається від простого до складного, від набору головоломок до захопливої пригоди і навіть до театралізованого дійства з варіативним фіналом. Яскравий приклад – квест перформанс.

В чому ж полягає його відмінність від традиційного реаліті квеста? Насамперед, це наявність актора або акторів. Але ці актори не просто грають свою роль за заздалегідь написаним сценарієм посеред певних декорацій, як це відбувається в театрі. Учасники квесту теж стають діючими героями цього перформанса і вступають у взаємодію з акторами. Завдяки цьому кожна гра стає унікальною, неможливо наперед «прописати» весь її хід з початку до кінця. Фінал для кожної групи учасників може відбутись по-своєму, і рішення головоломок кожна група знаходить своїм власним способом.

Актори певною мірою керують процесом гри. При чому частіше їх задача – не допомагати учасникам, а навпаки – заважати і лякити їх до напівсмерті. І у них це, доречі, зовсім непогано виходить, ця гра не для слабкодухих. Майстерно виготовлені декорації, звуковий супровід, спецефекти і весь антураж створюють відповідну атмосферу та одразу занурюють учасників в інший світ, згідно сюжету перформансу.

Один з найпопулярніших в місті Києві перформанс квестів – містичний квест з актором «Одержимість» від Енігма Рум. Страшний сюжет в похмурих декораціях. Тут герої реально забудуть, що це лише гра. Ви на певний час наче пертворюєтесь на акторів фільму жахів. Моторошна атмосфера квест кімнати і професіоналізм актора змусять вас відчути справжній жах і здригатись від кожного шереху. Вам доведеться вжитися в задану роль і пройти весь шлях разом і до кінця. Лише 75% гравців спроможні розв’язати всі логічні задачки і вибратися… Випробуйте себе! Відчуйте найкрутіші емоції!

За відгуками користувачів, квест «Одержимість» отримав найвищі оцінки за всіма основними критеріями:

  • Антураж – відповідність назви стилю квест-кімнати;
  • Оригінальність ідеї;
  • Загальна логіка і зв’язність задач та їх відповідність до легенди і тематики кімнати;
  • За підтримку персоналу – якість інструктажу, підказки, тощо;
  • Якість інвентаря;
  • Загальне враження від квесту.

Забронювати квест «Одержимість»

Застереження: не нехтуйте пританнями безпеки, будьте пильні та уважні, щоб не отримати синяки та подряпини. Це все ж хорор-квест, а не вистава в ляльковому театрі. Бажаємо удачі та перемоги!